O nas

INFORMACJE O GOSPODARSTWIE

O nas Nasza OSADA „Cicho-sza” jest gospodarstwem agroturystycznym położonym wśród lasów w pięknym zakątku Wielkopolski, gdzie gości przyjmujemy staropolskim zwyczajem, czyli „czym chata bogata”. Nasi goście mają do dyspozycji nie tylko 7 h pięknego terenu, zagospodarowanego rustykalnymi ogrodami ale również ogrom innych dodatkowych atrakcji. Posiadamy własną stadninę koni i hodowlę haflingerów oraz kucy szetlandzkich, na których prowadzone są jazdy dla początkujących, zaawansowanych jak i jazdy w terenie. Zabieramy na wspaniałe rajdy i pikniki w sidle. Naszym atutem jest bogaty i różnorodny teren jakim dysponuje nasza okolica. Mamy łąki, lasy, górki i pakurki. Zachęcamy do czynnego wypoczynku dzieci jak i rodziców. Dodatkowym plusem naszego gospodarstwa jest MINI ZOO, znajdujące się na całej powierzchni terenu.

O nas Znajdziecie w nim zwierzęta domowe jak i egzotycze tj. strusie, lamy, jaki tybetańskie, zebu karłowate, wielbłądy, bawoły, węgierskie bydło stepowe, szopy pracze, ostronosy, skunksy, kangury, makaki, wiele ras bażantów, kur ozdobnych, gęsi i kaczek, wiele kuz i owiec, nutrie, świnio-dziki, króliki i wiele, wiele innych. Wszystkie jednak bardzo oswojone i pragnące kontaktu z człowiekiem.

Z myślą o Państwa wygodzie zorganizowaliśmy wiele miejsc, gdzie można usiąść i odpocząć lub zjeść posiłek przygotowany samodzielnie lub przez nasz bar. Piękne altany strzechą kryte, rzeźbione stoły, paleniska oraz grille. Panująca tu domowa i przyjacielska atmosfera sprzyja wypoczynkowi, a bliskie obcowanie z naturą doskonale rozładowuje stres.

Mapa naszego gospodarstwa

Mapka