Stajnia

NAUKA JAZDY KONNEJ

Jak wiadomo, jazda konna korzystnie wpływa na ciało, kształtuje sylwetkę, stymuluje mięśnie, likwiduje stres i napięcia. Kształtuje pewność siebie, odpowiedzialność, obowiązkowość i uczy współdziałania w grupie.
W Stajni Cicho-Sza odkryjemy przed Tobą tajniki świata koni. Pod okiem naszych instruktorów przejdziesz od zabaw na końskim grzbiecie po samodzielną jazdę, pierwszy kłus, galop oraz skoki. W otoczeniu malowniczych terenów, z dala od miejskiego zgiełku, możesz w pełni oddać się swojej pasji. Do naszej szkółki uczęszczają osoby w każdym wieku; zapraszamy chętnych od 3 roku życia. Najważniejsze są dla nas profesjonalizm i bezpieczeństwo.
Stajnia dysponuje pełną infrastrukturą jeździecką, a zaawansowane treningi prowadzimy przez cały rok. Posiadamy plac maneżowy, czworobok oraz krytą halę. Nasze stado tworzy 35 przyjaznych i bezpiecznych koni. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas nowego przyjaciela. Aby rozpocząć naukę jazdy konnej nie musisz posiadać kompletnego sprzętu. Wystarczy, że założysz sportowe ubranie, a toczek oraz inne akcesoria pobierzesz z naszej bezpłatnej wypożyczalni. Jak widzisz nic nie stoi na przeszkodzie, aby spełniać swoją pasję! Przyjedź, przekonaj się sam.
Do naszej szkółki uczęszczają osoby w każdym wieku; zapraszamy chętnych od 3 roku życia. Najważniejsze są dla nas profesjonalizm i bezpieczeństwo.