Gospodarstwo

DLA DZIECI

Dzieci zapraszamy do aktywnego kontaktu z przyrodą. W naszym zwierzyńcu będą mogły poznać wiele egzotycznych jak i domowych okazów.
Nasze zwierzęta bardzo kochają ludzi i są wyjątkowo łagodne. Wręcz domagają się kontaktu.
Świeże powietrze, naturalne środowisko jest idealnym miejscem na wypoczynek i zabawę. Mosty zwodzone, łańcuchy do wspinania, huśtawki, zjeżdżalnie, tor przeszkód, wieża Gargamela, naturalnej wielkości sztuczne dzikie zierzęta to jedne z licznych atrakcji przygotowanych dla naszych najmłodszych. Bliskie obcowanie z fauną i florą jest doskonałą metodą na przeprowadzenie interesującej lekcji biologii i rozszerzenia zainteresowań.
W okresie wakacyjnym prowadzimy obozy konne i półkolonie dla dzieci. Zachęcamy do nauki jazdy konnej już od pierwszego roku życia. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg ćwiczeń na kucykach dla starszych jazdę od podstaw. Nauka prowadzona jest w sposób bezpieczny, profesjonalny przez wykwalifikowanego instruktora. Jazda konna wywiera pozytywny wpływ na ogólny rozwój dzieci, uelastycznia ciało, pomaga uniknąć wad postawy, dyscyplinuje, rozwija wyobraźnię, poprawia sprawność fizyczną, koordynację ruchową i pozwala zakochać się w wspaniałym stworzeniu jakim jest koń.